Stripes 2tec2

Stripes 2tec2

Rodzaj: Tkana wykładzina winylowa 3D 2tec2

Grubość całkowita: 5mm

Klasa palności: Bfl-s1

Klasa użytkowa : 33

Do pobrania: Karta techniczna

Tkana wykładzina winylowa 2tec2 Stripes

Tkana wykładzina 2tec2 został zaprojektowany z myślą o miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak miejsca pracy, hotelarstwo, przestrzenie publiczne, ochrona zdrowia i handel detaliczny.
W związku z tym jest niezwykle wytrzymały, odporny na plamy, wodoodporny i łatwy do czyszczenia.

Jest to doskonała funkcjonalna podłoga hybrydowa, która łączy w sobie najlepsze cechy zarówno twardej podłogi, jak i dywanu. Wszystkie zalety tkanych wykładzin winylowych – czyszczenie, higiena, trwałość i estetyka – są teraz dostępne z doskonałymi właściwościami akustycznymi i poprawionym komfortem pod stopami dzięki Comfort Backing. Ten innowacyjny podkład redukuje zarówno dźwięk otoczenia, jak i uderzenia – redukcja hałasu uderzenia: 19dB, redukcja szumów w chodzie: 70%, pochłanianie dźwięku: aW 0,15 – dzięki czemu właściwości akustyczne 2tec2 są znacznie lepsze niż twardych podłóg i mieszczą się w tym samym zakresie większości tekstylne płytki dywanowe.

Współczesny wygląd pozwala na praktycznie nieograniczoną elastyczność projektowania. Wszystkie rolki i wybór płytek nie wykazują widocznych szwów po zainstalowaniu w monolitycznym wzorze szerokopasmowym.

Inne warianty kolorystyczne